TKD Víkend - květen 2015

O víkendu 23.-24.5.2015 proběhl 1. Taekwondo víkend, a to nad očekávání výborně. Žáci měli tréninky 2x denně, zaměřené jak na sestavy, tak na souboje. TKD víkend proběhl v penzionu Klamovka ve Stradonicích u Nižboru.

Výhodou je dostupnost autobusem do 30 minut. Jídlo bylo výtečné, prostory na cvičení vyhovující. Okolo penzionu se nachází dostatek prostoru jak pro cvičení venku, tak pro různé hry. Nechybí ohniště pro zpříjemnění večera:-) Žáci soutěžili také v sestavách a 3 nejlepší stanuli na stupních vítežů. Závěrem víkendu byla i odměna pro všechny zúčastněné Vzhledem k velkému ohlasu celé akce plánujeme pořádání 1x měsíčně.

photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto