Galerie

Soustředění 2023

Jako každý rok v červenci náš klub pořádal letní soustředění, tentokrát v krásném prostředí Adršpšska. Jedná se o čas nabitý tréninky, zábavou a v neposlední řadě celodenním výletem, bojovkou, táborákem a samozřejmě dobrým jídlem. V penzionu, kam náš klub jel poprvé, excelentně vaří, kuchyně nám poskytuje kromě standardního menu také svačiny a celodenní pitný režim. Denně se naši cvičenci mohou těšit na dopolední i odpolední trénink, jeden v tělocvičně či ve venkovních prostorách areálu, který probíhá obvykle rozběháním, rozcvičkou a kopáním na lapy či na pytel, a druhý trénink je většinou alternativní trénink, tzn. běhání, sebeobrana, posilování s vlastní vahou apod. Dále volnočasové aktivity jakožto míčové hry či možnost dalšího tréninku např. sestav jsou také velice oblíbené. Pro cvičence je kromě tréninků připraven velice pestrý program, a to především celodenní výlet, kdy tento rok jsme prošli Teplické skály. Během soustředění nesmí chybět ani zakončení soustředění formou závodů (strečink, rychlostní kopy), zápasů, táboráku a diskotéky.

Soustředění 2022

Jako každý rok v červenci náš klub pořádal letní soustředění v krásném prostředí Jizerských hor. Jedná se o čas nabitý tréninky, zábavou a v neposlední řadě celodenním výletem, bojovkou, táborákem a samozřejmě dobrým jídlem. V penzionu, kam náš klub dojíždí již více jak čtrnáct let, excelentně vaří, kuchyně nám poskytuje kromě standardního menu také svačiny a celodenní pitný režim. Denně se naši cvičenci mohou těšit na dopolední i odpolední trénink, jeden v tělocvičně či ve venkovních prostorách areálu, který probíhá obvykle rozběháním, rozcvičkou a kopáním na lapy či na pytel, a druhý trénink je většinou alternativní trénink, tzn. běhání, sebeobrana, posilování s vlastní vahou apod. Dále volnočasové aktivity jakožto míčové hry či možnost dalšího tréninku např. sestav jsou také velice oblíbené. Pro cvičence je kromě tréninků připraven velice pestrý program, a to především celodenní výlet, kdy tento rok jsme prošli 10km Riegrovu stezku. Během soustředění se koná také tzv. noční bojovka a nesmí chybět ani zakončení soustředění formou závodů (strečink, rychlostní kopy), zápasů, táboráku a diskotéky.

Soustředění 2019

Soustředění 2019 se opět povedlo

Zkoušky na 1. kupy a dany 25.11.2018

Dne 25.11.2018 se konaly zkoušky pro držitele vysokých pásů na 1. kupy (červeno-černý pás) a dany (černé pásy). 1. kup získali Karinka, Niki a Lukáš. 2. dan získali Verča a Dan. Gratulujeme!!!

Vánoční párty 20.12.2011

20. prosince 2011 jsme pro členy klubu připravili tradiční Vánoční párty, která zahrnovala exhibiční vystoupení členů klubu a raut. Na exhibici jste mohli sledovat jak precizní předvedení synchronizovaného poomse (sestava), tak překopávání dřevěných desek různými kopy v různých výškách. Stejně tak diváci sledovali perfektní sebeobranu. Při samotném rautu bylo k dostání tolik nápojů a občerstvení, že přítomní diváci nebyli sto se se vším vypořádat. O tom, jak Vánoční párty probíhala se můžete přesvědčit na zde umístěných fotografiích, ale obzvláště doporučujeme videozáznam z akce, kde uvidíte celý průběh, a jako bonus na závěr jsou vybrané záběry zpomalené. Video z exhibice je ke stáhnutí zde

Zkoušky - 5. DAN

21.11.2011 - Výsledky zkoušek na technické stupně DAN Dne 20. listopadu 2011 se konali zkoušky na technické stupně DAN pod vedením vynikajícího mezinárodního instruktora z Rakouska, Dr. Norberta Mosche. Zkouška se skládala z několika částí: - základní techniky v chůzi vyňaté z mistrovských sestav včetně kopů - jedno, dvoj i trojkopy s výskokem či otočkami (např. 3x twithuriochagi: arae, momtong a olgul) - sebeobrana, i proti noži (hosinsul) - jednokrokové souboje (hanbon) - boj bez chráničů proti třem soupeřům - sestavy (pyonwon 4. DAN, sipjin 5. DAN) - přerážení t-ki (libovolné, někdo volil Ytongy, já předvedl olgul tora doliochagi a v běhu timjo twitchagi, v obou technikách byly desky drženy člověkem, který seděl na ramenou dalšího člověka) Samotná zkouška trvala cca 45 minut a byla fyzicky velice náročná, dá se říci, že na nás nezůstala nit suchá a svaly na nohou cítím ještě nyní, v noci, při psaní tohoto článku. Velice oceňuji průběh zkoušky kvůli její náročnosti, protože člověku dodá silný pocit zaslouženého získání nového technického stupně. 20. listopadu 2011 jsem se tedy stal držitelem 5. DANu, což je v současné době nejvyšší získaný technický stupeň rodilého Čecha. Spolu se mnou získali toto ocenění ten den další 3 trenéři z celé České republiky. Martin Břeň trenér, 5. DAN