Závody

31. 10. - 1. 11. 2009 Prague Open

Aktualizováno - 21.9. 2015

Na Prague Open jsme získali poměrně velké množství medailových umístění. Marek Sejk, David Sejk...

20. června 2009 Czech Open

Pro pár členů našeho týmu byly tyto závody premiérové a vzhledem k velké konkurenci bylo obtížné se výrazněji prosadit.

16. května 2009 Májový pohár

Letošní Májový pohár se odehrával pouze v kategorii kyorugi (zápas), což přispělo k nižší účasti závodníků.

24. března 2009 Cobracup

21. března 2009 se konal další ročník Cobra Cupu a naši závodníci dosáhli, převážně v sestavách, velice dobrých výsledků. Soutěže v poomse a následné výsledky jsou velice příjemným překvapením, kdy se projevuje čas strávený cvičením.

Prague Open 1. - 2. listopadu 2008

1. den, kyorugi (zápas): Velice mile překvapil Marek Sejk, který první zápas s přehledem vyhrál a ve druhém o vítězovi rozhodovali z důvodu...

21. června 2008 - 15. Mistrovství České republiky

Dne 21. června se ve sportovní hale Slavia konalo již 15. Mistrovství České republiky. Dopoledne probíhaly kvalifikační zápasy, po obědě vše pokračovalo a po krásné exhibici taekwondo se diváci dočkali finálových soubojů, které den nato bylo možné shlédnout i v televizním záznamu.