Prague Open 2023

Dne 4.11.2023 se v Pražským Chodově uskutečnil turnaj pod názvem Prague Open. Na turnaj se přihlásilo 350 závodníků z celé Evropy. Za náš klub se vydalo porovnat síly 6 bojovníků.

Prvním byl Standa K. Standa bojoval celý 3 kola až do posledních vteřin, kde těsně nestačil na svého soupeře. Předvedl krásný výkon, který ale však nestačil na medailové umístění.

Dalším zápasníkem byl Mirek M. Mirkův zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel skóre nedokázal zvrátit na svou stranu. Zápas prohrál a odváží si 3. místo.

Jako třetí za nás bojoval Alois S. Lojza dostal zkušeného zápasníka, který zvládl reagovat na veškeré Lojzovi pokusy. Lojza tedy prohrál bez umístění.

Svou premiéru si zde zažil Matěj K. Matěj nedokázal překonat stress z prvního zápasu, ten ho zastavil předvést své dovednosti. Odváží si třetí místo, ale hlavně cenou zkušenost.

Seniorskou kategorii nám dále reprezentoval Matouš L. Matouš dostal soupeře z Německa, který měl silnou výškovou převahu. Matouš zápasil tvrdě avšak jak v taekwondu bývá zvykem, tak výšková převaha je velkým benefitem. Soupeř tedy dominoval a Matouš skončil na 3. místě.

Jako poslední zápasila Denisa H, která chtěla předvést a zopakovat své výkony z předešlých závodů. Bohužel nastupovala do zápasu pozdě večer a schytala zápasnici z Polska, která dominovala obě kola. Zápasnice následně vyhrála celou kategorii. Denisa tedy si odváží 3. místo.

Za A-Team Daniel L.

photophotophotophotophoto