Prague Open 2021

Víkend 6.11-7.11. patřil pražskému závodu Korean Ambassador´s cup Prague Open, kde náš klub nechyběl. Závody byly rozdělené na sobotní turnaj v kyorugi (zápasech) a nedělní turnaj v poomsae (sestavách). Náš klub vyslal 3 závodníky na kyorugi. Lukáše R, Matyáše S a Andreu G.

První zápas měla Andy, kde ukázala srdce a bojového ducha, ale bohužel to nestačilo na mnohem zkušenější soupeřku, a tudíž skončila na druhém místě.

            Dalším zápasníkem byl Matyáš, který byl odhodlaný ukázat co v něm je. Naneštěstí dostal jako začátečník za soupeře již ostřílený červený pásek. Bohužel soupeř měl sílu i techniku, a tudíž na Matyáše byl velmi tvrdý a nepříjemný až do poslední minuty zápasu. Matyáš sice prohrál a odváží si domu bronz, ale odhodlání mu nevypršelo, a chuť trénovat a zlepšovat se naopak zvětšila.

            Posledním naším zápasníkem byl Lukáš, který schytal ve své kategorii o hlavu vyšší 2.DAN z české kyorugi reprezentace. Bohužel Lukášova mentalita, tvrdost a motivovanost tentokrát byla krátká a Luky si odváží velmi tvrdou zkušenost a bronz.

            Závěrem si odvážíme velmi cenné zkušenosti, které zúročíme v tréninku. Správný sportovec nezná prohru, ale pouze výhru nebo poučení co zlepšit do příště. Fight-Life pokračuje. Díky za závody.

Daniel Lisý