Next Gen 2023

Dne 21.10.2023 proběhl turnaj pod názvem Next Gen. Tento turnaj byl jedinečný v několika věcech. Uskutečnilo se první české Grand Prix v Poomsae, v Kyorugi již tradičně šel v kategorii každý s každým, a dokonce se uspořádal team fight české reprezentace. Za náš klub vyrazilo pod vedením Matouše L. s asistencí Daniela L. na turnaj 9 závodníku, 1 rozhdočí a 1 IT asistent.

 

Nejmladším vyslancem za náš klub byl Karel Č., který poprvé nastupoval do kategorii s povolenými kopy na hlavu. Karel i přes tuto obrovskou novinku zvládnul vyhrát jeden zápas a v dalších dvou se statečně bít do konce. Karel si vysloužil 3. místo. 

Premiéru si odbila i Lia U. Bohužel zápas skončil nešťastně zraněním a do dalších zápasu již nezvládla nastoupit. I tak si zvládla ukořistit 3. místo.

Aloise S. měl celkem těžkou kategorii. Jeho protivníci byli mnohem zkušenější, a i přes velké zlepšení v jeho zápasení mu vždy uniklo pár bodů a všechny zápasy prohrál. Celkově skončil na 4. místě.

Jan S. předvedl svůj zápasnický posun a ve své kategorii vyhrál většinu zápasů. V posledním zápase dvě vteřiny před koncem se nešťastně zranil, ale dostál do konce zápasu. Díky této statečnosti vyhrál i poslední zápas a vysloužil si celkové 1. místo.

Mirkovi se oproti minulým závodům otočila karta a do jeho kategorie nastoupil mladší a méně zkušený zápasník. Díky této výhodě s přehledem vyhrál a odvezl si 1. místo.

Denisa startovala v největší kategorii celého turnaje, která byla rozdělená na 2 části. Svoji část vyhrála bez jediné prohry. Postoupila tak to boje o medaile, kam postoupily 2 nejlepší z každé skupiny. Denisa bohužel zde prohrála v semifinále, a i když měla pouze jednu prohru, tak jí systém nenahrál do karet a skončila s takto skvělým výkonem až na 3. místě.

Dále startoval za náš klub Daniel L. Měl velmi vyrovnaného soupeře a prohrál v posledních 3 vteřinách, díky tomu skončil na 2. místě.

Na NextGenu si přel porovnat síly i Pavel R. Měl velmi těžké soupeře, ale ukázal sílu bojového ducha a bojoval až do konce. Odváží si 3. místo.

Poslední reprezentantkou byla Nicola L. Měl dvě těžší nebezpečné soupeřky. Nicola ale byla zkušenější a zkušenosti jí dovedly k 1. místu.

Z turnaje jsme si odvezli 3 zlata, 1 stříbro, 4 bronzy a spousty cenných zkušeností.

Za A-Team Daniel L. 

 

photophotophotophotophotophotophotophotophoto